Hakkımızda

AHMET ÖZDEMİR 1938 Eğridere/BULGARİSTAN
 
Büyük dedemiz Ahmet ÖZDEMİR 1938 yılından itibaren arıcılık ve arıcılık malzemeleri ile ilgili çalışmalarına başladı. Bu çalışmalar Civan Arıcılık'ın temelini oluşturdu.
 
ALİ CİVAN 1950 Bursa/TÜRKİYE
 
Aile Bulgaristan'dan göç edip Bursa'ya yerleşti ve arıcılıkla ilgili çalışmalar dedemiz Ali CİVAN tarafından devam ettirildi.
 
MEHMET CİVAN 1960 Bursa/TÜRKİYE
 
1997 yılında kurulan Civan Arıcılık Tekstil San.Tic.Ltd.Şti ile birlikte tekstil konusunda da çalışmalar başladı.
 
Şirketimiz bünyesinde arıcılık her yönü ile vardır.Yani mevcut kovanlarla hem arıcılık yapılıp arı ürünlerinin üretimi sağlanmakta, hem de arıcılık malzemelerinin imalatı gerçekleştirilmektedir.
 
Bal arılarından insanların yararına kullanılabilecek 6 ürün alınır.Bu ürünleri iki grupta inceleyebiliriz;
 
1) Gıda değerinde olan ürünler,
 
A- Bal  B- Arı Sütü  C- Polen (Çiçek Tozu)
 
2) İlaç hammaddesi olan ürünler,
 
A- Propolis  B- Arı Zehiri  C- Balmumu
 
Civan Arıcılık olarak biz, arılardan sağlanabilecek faydanın tam anlamı ile sağlanamadığına inanmaktayız. Bugün Türkiye'de arı ve arı ürünleri ile ilgili olarak çok büyük bir bilgi eksikliği ve bilinçsizlik vardır. Bu yüzden şirketimiz çalışmalarında sadece ticari kaygı gözetmemekte, söz konusu eksikliklerin giderilmesi ve arıcılığın gelişmesi için de çalışmaktadır.
 
Biz inanıyoruz ki, arıcılık Türkiye ekonomisine düşünüldüğünden çok daha fazla katkı sağlayabilecek potansiyele sahiptir, yeter ki bizler bu potansiyeli değerlendirebilelim.
 
Hep birlikte Türkiye'de daha mutlu günler yaşamak dileğiyle...
 
Türkiye'yi ve arıları seviyoruz...
 
Civan Arıcılık
 
 
2019 - 2020 Kataloğumuz