Güvenli Alışveriş

Civan.com.tr 'de güvenlik önem verilenen önemli unsurlardan biridir. Civan Arıcılık olarak müşterilerimize ait, özel bilgilerinizi en üst düzeyde korumak için 3D SECURE ve 128 Bitlik SSL güvenlik sistemi kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz onay alınması için ilgili karta ait bankasına gönderildikten sonra sunucularımızda saklanmaz. Civan Arıcılık çalışanlarımız dahil hiç kimse tarafından kredi kartı bilgilerinize ulaşılmaz.

 
Ödemelerini kredi kartı ile yapmak istemeyen müşterilerimiz içinde HAVALE SEÇENEĞİMİZ ödeme sayfanızda yer almaktadır. 
 
Havale ile ödeme yapan müşterilerimizin dekontlarını elektronik olarak info@civan.com.tr mail adresine ya da (0224) 224 39 64 no'lu faksımıza yollamanız durumunda siparişlerinizin daha çabuk gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Havale ödemeleriniz siparişinizin verildiği değil havalenizin hesaplarımıza ulaştığı tarihten itibaren, sipariş tarihiniz olarak işleme alınmaktadır.
 
İnternet gibi herkese açık ağ ortamlarında dolaşan hassas bilgilerin, kötü niyetli kişilerin eline geçmesine engel olmak için her ödeme sisteminin, güvenlikle ilgili olarak yerine getirmesi gereken bazı zorunluluklar vardır. Civan Arıcılık olarak kullandığımız güvenlik önlemleri ayrıntıları ile aşağıda anlatılmıştır. Bu zorunlulukların dışında Civan Arıcılık olarak sadece müşterilerimiz güvenlik risklerini de ortadan kaldıracak güvenli alışveriş seçenekleri kullanılmaktadır.  
 
3D SECURE ÖDEME
 
İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştirilen bu sistemde, herhangi bir ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek Kredi Kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle kart numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik güvenliğinizi sağlamış oluyorsunuz. 
 
Sistemin Visa kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified By Visa", Mastercard kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" isimleri verilmektedir. Bu sistemi aktive etmek için ayrıca bir ücret ödenmesi gerekmemektedir.
 
KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GÜVENLİĞİ 
 
Civan Arıcılık'da vermiş olduğunuz tüm kişisel bilgilerinizi gizli tutar. Yaptığınız alış-verişler sırasında RapidSSL güvenlikle korunarak girdiğiniz kredi kartı numaraları direk olarak ilgili bankaya yine RapidSSL şifrelenerek gönderilir. Kredi kartı numaralarınız Civan Arıcılık tarafından saklanmaz. 
 
Bilgi almak istediğiniz sorularınızı info@civan.com.tr adresine e-posta yolu ile bildiriniz.